O Wolken


Vítejte na stránce Wolken.cz. Navštívili jste e-shop se všemi druhy triček pro kluky, holky, děti, ale samozřejmě i pro drsné chlapy, vznešené dámy a milé slečny. Můžete vybírat z 850+ motivů na tričkách v různých barevných kombinacích. Pánská trička nabízíme ve velikostech od S až po XXXL, dámská trička najdete ve velikostech od XS až po XXL a dětská trička jsou ve velikostech rozdělených do věkových kategorií od 3-13 let.

Wolken trička a tílka jsou vždy ze 100% bavlny s originálním labelem Wolken umístěným na zadní straně za krkem. Motivy jsou na trička upěvněny pomocí sublimace, což zajistí absolutní oddolnost vůči všem podmínkám. Trička jsme dokonce testovali v extrémních situacích a po správném vyprání vždy vypadají jako nová. Máme za sebou již tisíce spokojených zákazníků a věříme, že si Vás tu nejméně jedno tričko najde.

CO ZNAMENÁ WOLKEN?

Wolken je místo, kde se vyrábějí trička pro každého. Dlouholetá tradice a spokojenost zákazníků dala vzniku tomuto e-shopu, kterému bude v listopadu roku 2022 již 5 let. Slovo wolken znamená v německém jazyce „mraky“ - a proto trička, která padají z nebe. Jednoduše řečeno: „S Wolken tričkem se budete cítit jako v nebi“.

Pokud se Vám stránka zalíbíla, můžete nás sledovat na Instagramu a facebooku pod jménem Wolken.cz

Odebírejte náš newsletter ať Vám nic neunikne:

Vážíme si Vašeho soukromí

Používáme cookies, abychom Vám umožnili pohodlné prohlížení webu a díky analýze provozu webu neustále zlepšovali jeho funkce, výkon a použitelnost. Více informací zde.

Souhlasím