O Wolken

Vítejte na stránce Wolken.cz. Navštívili jste e-shop se všemi druhy triček pro kluky, holky, děti, ale samozřejmě i pro drsné chlapy, vznešené dámy a milé slečny. Můžete vybírat z 550+ motivů na tričkách a tílkách v různých barevných kombinacích . Pánská trička nabízíme ve velikostech od S až po XXXXL, dámská trička najdete ve velikostech od XS až po XXL a dětská trička jsou ve velikostech rozdělených podle věkové kategorie ( 4-6, 6-8, 8-10, 10-12, 12-13, 13-14: PŘIPRAVUJEME) Trička nabízíme v klasických verzích s dannými barvami, ale pokud by jste měli zájem o motiv na jiné barvě trička, nebo např. na tílku pokud není ve výběru, neváhejte nám napsat přes kontaktní formulář, který naleznete vždy ve spodní části stránky. Můžete také využít reklamační formulář, zpráva k nám dorazí tak i tak. Tričko vám domů přiveze Česká pošta, Dpd nebo Uloženka a platit můžete dobírkou, kdy Vás s poštovném vyjde od 99kč, nebo kartou či bankovním převodem, kdy za poštovné zaplatíte již od 39kč.

Wolken trička a tílka jsou vždy ze 100% bavlny s originálním labelem Wolken umístěným na zadní straně za krkem a malým Wolken logen umístěným na levé straně v dolní části trička pár centimetru od švu. Všechna trička jsou po obědnání vyrobeny na zakázku přímo Vám a při výrobě se kontroluje každý aspekt pro vaši budoucí spokojenost. Poté jsou produkty baleny do obálek s bublinkami, které zajišťují bezpečnou dopravu. Motivy jsou na trička upěvněny pomocí sublimace, což zajistí absolutní oddolnost vůči všem podmínkám. Trička jsme dokonce testovali v extrémních situacích a po správném vyprání vždy vypadají jako nová. Máme za sebou již stovky spokojených zákazníků a věříme, že si Vás tu nejméně jedno tričko najde.

Co znamená wolken?

Wolken je místo, kde se vyrábějí trička pro každého. Dlouholetá tradice a spokojenost zákazníků dala vzniku tomuto e-shopu, kterému bude v listopadu roku 2017 jeden rok. Slovo wolken znamená v německém jazyce „mraky“ - a proto trička, která padají z nebe. Jednoduše řečeno: „S Wolken tričkem se budete cítit jako v nebi“.

Pokud se Vám stránka zalíbíla, můžete nás sledovat na instagramu nebo facebooku pod jménem Wolken.cz. Přes tyto sociální sítě vás budeme vždy informovat o momentálních a nadcházejícíh novinkách, nebo i motivech, které nikdy nevyjdou z módy. Na facebooku jsme nasbírali již přes 5000 fanoušků, a děkujeme každému kdo se přidá. Odměny Vás neminou!