1

Bathory Bathory Goat

Výrobce: Music Merchandise UK
Gramáž: 195g/m2
Barvy:
Velikosti:
Cena bez DPH : 0
 1
 3
 4
 5
 6

Pánské tričko Bathory Bathory Goat. Bathory byla legendární švédská black/viking/thrashmetalová skupina Tomase „Quorthona“ Forsberga. Byla založena 1983 ve Vällingby, Švédsko. Pojmenovaná po maďarské hraběnce Báthoryové. Z počátku zpíval Björn Kristensen, ale roku 1983 se ujal mikrofonu Quorthon. Skladby často délkou přesahovaly 9 minut. Nejznámější skladba skupiny se nazývá One Rode To Asa Bay. Skupina ovlivnila hodně kapel. V roce 2010 se objevil tribut Twilight of the gods hrající skladby od Bathory na koncertech.

Kolekce Rock and Roll Merchandise triček na Wolken.cz! Tričko s krátkým rukávem a kulatým výstřihem značky Fruit of the Loom, má pevný žebrový úplet kolem krku, dvojitě prošité konce rukávů a dvojitě prošitý spodní lem, bez postranních švů. Také díky vyšší gramáži (195g/m2) je tričko odolnější a pevnější, udržuje tvarovou stálost! 100% bavlněný materiál zajišťuje příjemné nošení.

VYBRALI JSTE ŠPATNOU VELIKOST?

Pokud vám zakoupená velikost nesedí, zašlete nám tričko zpět a my vám obratem zašleme požadovanou velikost. Nabízíme vám také prodlouženou lhůtu 30 dnů, po kterou je možné nepoužité zboží bezplatně vrátit a to bez udání důvodu. Jedná-li se o dárek, jsme také schopni po domluvě přijmout i pozdější vrácení. Bližší informace najdete v dolním menu: Jak u nás nakupovatNejčastější dotazy, a omrkněte Výhody pro zákazníky, kde najdete informace k získání mnoha slev a výhod.